0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
انفجار ورژن ۱
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ کراش رویال پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League Qualification
FC Lugano
۲
۴
Fenerbahce SK
inprogress
۲۲:۰۰
Shamrock Rovers FC
۰
۱
AC Sparta Praha
inprogress
۲۲:۳۰
APOEL Nicosia FC
۱
۰
CS Petrocub
Finished
۲۰:۳۰
Lincoln FC
۰
۲
FK Qarabag
Finished
۱۹:۳۰
FK Bodo Glimt
۴
۰
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
Ferencvarosi TC
۵
۰
The New Saints FC
Finished
۲۱:۳۰
Malmo FF
۴
۱
KI Klaksvík
Finished
۲۰:۳۰
UE Santa Coloma
۰
۳
FC Midtjylland
Finished
۲۱:۳۰
FC Dynamo Kiev
۶
۲
Partizan Belgrade
Finished
۲۱:۳۰
FK Panevezys
۰
۴
Jagiellonia Bialystok SSA
Finished
۱۹:۰۰
FCSB
۱
۱
Maccabi Tel-Aviv
Finished
۲۱:۰۰
World
Friendly Club Matches
SK Sturm Graz
۰
۲
FC Porto
Finished
۲۰:۳۰
Las Palmas
۰
۰
Al Sadd
Finished
۲۱:۰۰
Sporting Clube de Portugal
۱
۰
Sevilla FC
inprogress
۲۳:۰۰
Shrewsbury Town
۱
۲
Leicester City
inprogress
۲۲:۱۵
Doncaster Rovers
۴
۰
Hull City AFC
inprogress
۲۲:۱۵
Mamelodi Sundowns FC
۱
۱
Cardiff City FC
Finished
۱۷:۳۰
Crewe Alexandra
۱
۱
Stoke City FC
inprogress
۲۲:۰۰
Celta de Vigo
۲
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۳:۳۰
Harrogate Town
۱
۴
Sheffield United FC
Finished
۲۱:۳۰
MKF Chrudim
۶
۵
FK Chlumec
Finished
۱۶:۳۰
Villarreal CF B
۱
۱
Lleida
Finished
۲۰:۳۰
VfL 07 Bremen
۴
۴
BTS Neustadt
Finished
۲۱:۰۰
Al-Rayyan
۰
۲
Al-Quadisiya
Finished
۱۸:۳۰
Nottingham Forest
۲
۱
Millwall
Finished
۲۱:۳۰
Woking FC
۰
۲
Reading
inprogress
۲۲:۰۰
GNK Dinamo Zagreb
۳
۰
FK Vardar Skopje
Finished
۲۰:۳۰
Stevenage Borough
۱
۳
Coventry City FC
Finished
۲۱:۳۰
Ishoj
۴
۴
Holbaek
Finished
۱۹:۴۵
Wealdstone FC
۱
۰
Crawley Town
inprogress
۲۲:۰۰
Bristol Rovers
۱
۲
Bromley
Finished
۱۳:۳۰
Norrby IF
۲
۰
Jonkopings Sodra
Finished
۱۷:۴۵
FC Kryvbas Kriviy Rih
۳
۴
Caykur Rizespor
Finished
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۰
۳
Ebbsfleet United FC
inprogress
۲۲:۱۵
FK Raca Bratislava
۲
۱
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۱۹:۳۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۱
۱
Hannover 96 II
Finished
۲۰:۰۰
FC Luxembourg City
۲
۲
Union Titus Petange
Finished
۲۱:۳۰
IJsselmeervogels
۰
۵
Telstar
Finished
۲۱:۳۰
BVV Barendrecht
۳
۳
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Darlington
۳
۳
York City FC
inprogress
۲۲:۰۰
Dartford FC
۰
۲
Gillingham
inprogress
۲۲:۱۵
IMT Novi Belgrade
۰
۰
Al Wahda Abu Dhabi
Finished
۱۹:۰۰
Gimnastica Segoviana
۲
۵
Real Valladolid
Finished
۲۱:۳۰
Ballymena United FC
۲
۱
Annagh United
inprogress
۲۲:۰۰
Curzon Ashton
۰
۲
AFC Fylde
inprogress
۲۲:۰۰
Altrincham
۱
۱
Salford City
inprogress
۲۲:۱۵
RW Walldorf
۳
۲
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۲۱:۰۰
Weymouth FC
۲
۲
Eastleigh
Finished
۲۱:۳۰
Ourense CF
۰
۴
Deportivo La Coruna
Finished
۲۱:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۳
Rotherham United FC
Finished
۲۲:۰۰
Briton Ferry Athletic FC
۰
۰
Swansea City U21
inprogress
۲۲:۰۰
Newry City
۰
۴
Dungannon Swifts
inprogress
۲۲:۰۰
Trafford
۱
۴
FC United of Manchester
inprogress
۲۲:۱۵
Halesowen Town FC
۰
۰
Solihull Moors
inprogress
۲۲:۱۵
Tamworth FC
۲
۰
Kidderminster Harriers
inprogress
۲۲:۱۵
Fridlant Nad Ostravci
۰
۲
SK Hranice
Finished
۱۹:۳۰
Steinbrunn
۳
۴
SC Bad Sauerbrunn
Finished
۲۰:۰۰
LAC Inter
۲
۵
Sportunion Mauer
Finished
۲۰:۰۰
Eemdijk
۰
۴
SV Spakenburg
Finished
۲۱:۳۰
Dollingstown FC
۱
۵
Glenavon FC
inprogress
۲۲:۰۰
Didcot Town FC
۱
۴
Hemel Hempstead Town FC
inprogress
۲۲:۰۰
Marlow FC
۳
۲
Potters Bar Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Harborough Town
۰
۱
Brackley Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Weston-super-Mare FC
۱
۱
Bristol City U21
inprogress
۲۲:۱۵
Ballymacash Rangers
۱
۲
Newington FC
inprogress
۲۲:۱۵
Needham Market
۲
۱
Brightlingsea Regent
inprogress
۲۲:۱۵
Macclesfield FC
۰
۱
Rochdale
inprogress
۲۲:۱۵
Bishop's Stortford
۱
۲
Welling United
inprogress
۲۲:۱۵
Aldershot Town FC
۰
۲
Bristol City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Oxford City FC
۰
۳
Sutton United FC
inprogress
۲۲:۱۵
Carrick Rangers
۱
۲
Bangor
inprogress
۲۲:۱۵
FK Radnik Surdulica
۲
۰
FK Zemun
Finished
۱۳:۳۰
Znicz Pruszkow
۲
۲
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۱۸:۳۰
Bronshoj BK
۰
۱
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۹:۳۰
Schwaz
۵
۱
SPG Motz/Silz
Finished
۲۰:۳۰
Chorley
۰
۴
Bolton Wanderers
inprogress
۲۲:۰۰
Chorley
۰
۱
Bolton Wanderers Reserves
Cancelled
۲۲:۰۰
Southport FC
۲
۰
Oldham Athletic
inprogress
۲۲:۰۰
Chippenham Town FC
۳
۲
Swindon Supermarine
inprogress
۲۲:۰۰
Worksop Town FC
۷
۰
Pontefract Collieries
inprogress
۲۲:۰۰
Penybont
۴
۰
Afan Lido Port Talbot
inprogress
۲۲:۰۰
Metropolitan Police FC
۱
۱
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۲۲:۱۵
Radcliffe Borough
۱
۰
Halifax Town
inprogress
۲۲:۱۵
Dulwich Hamlet FC
۱
۰
AFC Hornchurch
inprogress
۲۲:۱۵
Hungerford Town
۳
۰
Cheltenham Town
inprogress
۲۲:۱۵
Shepshed Dynamo
۰
۳
Mickleover Sports
inprogress
۲۲:۱۵
Canvey Island FC
۰
۰
Aveley
inprogress
۲۲:۱۵
Strogino Moscow
۱
۱
Chertanovo Moscow
Finished
۱۲:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۱
FK Dolgoprudny
Finished
۱۵:۳۰
Willem II Tilburg
-
-
Roda JC Kerkrade
Cancelled
۱۶:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۰
۳
KS Gornik Zabrze II
Finished
۱۸:۳۰
Beitar Jerusalem
۴
۲
Septemvri Sofia
Finished
۱۹:۰۰
Falkenbergs FF
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۹:۳۰
SC Katzelsdorf
۲
۲
Klingenbach
Finished
۲۰:۰۰
Colombia
Primera B
Real Soacha Cundinamarca
۲
۰
Orsomarso
Finished
۰۰:۳۰
Australia
FFA Cup
Brisbane Roar FC
۲
۴
Perth Glory
Finished
۱۳:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Rubio nu
۰
۲
Club Atletico Tembetary
Finished
۰۰:۳۰
Independiente FBC
۰
۲
Pastoreo FC
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Deportivo Riestra
۲
۰
Argentinos Juniors
Finished
۲۱:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Colon FC
۰
۰
Uruguay Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Montevideo City Torque
۲
۰
CSyD Cooper
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie B
Santos FC Sao Paulo
۴
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Serie C
AD Confianca SE
۱
۱
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
Remo PA
۲
۱
CS Alagoano AL
Finished
۰۲:۳۰
Floresta EC
۱
۰
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۲
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۰۰
Busan I. Park
۲
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۰۰
Bucheon FC 1995
۰
۳
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Singapore
Premier League
Hougang United FC
۱
۰
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۵:۱۵
Panama
LPF
Independiente de La Chorrera
۱
۰
Herrera FC
Finished
۰۵:۰۰
Europe
UEFA Europa Conference League Qualification
KF Ballkani
۰
۰
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۹:۳۰
FC Differdange 03
۱
۰
Ordabasy Shymkent
Finished
۲۰:۳۰
SS Virtus
۰
۰
Flora Tallinn
inprogress
۲۲:۳۰
Chile
Segunda Division
Concon National
۲
۱
Melipilla
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Piauiense U20
CA Piauiense U20
۱
۰
Oeirense U20
Finished
۰۰:۳۰
Scotland
League Cup
Hamilton Academical FC
۱
۲
Ross County
inprogress
۲۲:۱۵
Spartans FC
۰
۰
Forfar Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Aberdeen FC
۲
۱
Airdrieonians FC
inprogress
۲۲:۱۵
Dundee FC
۱
۱
Annan Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Partick Thistle
۲
۲
Clyde FC
inprogress
۲۲:۱۵
East Fife
۴
۰
Brechin City
inprogress
۲۲:۱۵
East Kilbride
۱
۳
Queen of the South
inprogress
۲۲:۱۵
Montrose
۲
۱
FC Edinburgh
inprogress
۲۲:۱۵
Stirling Albion
۱
۰
Stranraer
inprogress
۲۲:۱۵
Queen's Park
۳
۰
Elgin City
inprogress
۲۲:۱۵
Kelty Hearts
۰
۱
Peterhead
inprogress
۲۲:۱۵
Inverness Caledonian Thistle
۰
۰
Arbroath
inprogress
۲۲:۱۵
Cove Rangers
۰
۱
FC Livingston
inprogress
۲۲:۱۵
Alloa Athletic
۱
۱
St. Johnstone
inprogress
۲۲:۱۵
Stenhousemuir
۱
۴
Ayr United
inprogress
۲۲:۱۵
Buckie Thistle
۱
۲
Dundee United FC
inprogress
۲۲:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Kelantan U23
۳
۲
Penang U23
Finished
۱۶:۰۰
Kuala Lumpur FA U23
۲
۰
Sabah FA U23
Finished
۱۲:۴۵
India
Mizoram Premier League
Chanmari FC
۰
۰
Aizawl
Finished
۱۰:۳۰
Sihphir Venghlun FC
۳
۲
Ramhlun Athletic FC
Finished
۱۳:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Duhok
۱
۰
Al-Najaf
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Fluminense RJ U20
۲
۱
Corinthians U20
Finished
۲۱:۳۰
Norway
1. Division
Raufoss Fotball
۰
۳
Levanger FK
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Uniao Suzano Ac Sp
۰
۱
Oeste Itapolis
Finished
۲۱:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Academia Puerto Cabello
۰
۰
Portuguesa FC
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Tigres U.A.N.L.(W)
۳
۰
Puebla (W)
Finished
۰۴:۳۰
Pachuca (W)
۳
۱
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
Finished
۰۶:۳۶
North and Central America
CONCACAF Championship U20, Group A
Cuba U20
۰
۴
USA U20
Finished
۰۵:۳۶
Jamaica U20
۰
۳
Costa Rica U20
Finished
۰۲:۳۶
Australia
NPL New South Wales U20
Northern Tigers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۳:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Botafogo SP U20
۱
۲
Ibrachina U20
Finished
۲۱:۳۰
Estonia
Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۱
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۹:۳۰
Bulgaria
Vtora Liga
FC Yantra Gabrovo
۱
۲
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۹:۰۰
Chile
Primera B
Curico Unido
۰
۱
Barnechea
Finished
۰۲:۳۰
Myanmar
National League Women
Myawadi (W)
۱
۲
Ayeyawady United (W)
Finished
۱۲:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Calcutta Polica Club
۱
۱
Mohun Bagan Super Giant
Finished
۱۳:۰۰
Peerless
۰
۳
Bhawanipore FC
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۲
۲
Maitland (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Para Hills Knights Reserves
۵
۲
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
4. Deild
KA Asvellir
۲
۰
Ymir
inprogress
۲۲:۴۵
KH Hildarendi
۰
۰
Arborg
inprogress
۲۲:۴۵
Kria
۰
۱
RB Keflavik
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Paraibano U20
Nacional de Patos U20
۱
۲
Auto Esporte Clube PB U20
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۱
۰
WDSC Wolves U23
Finished
۱۳:۰۰
Kazakhstan
Super League Women
BIIK Shymkent (W)
۶
۰
Tomiris Turan (W)
Finished
۱۵:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Indonesia U19
۶
۲
East Timor U19
Finished
۱۶:۰۰
Cambodia U19
۱
۰
Philippines U19
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA San Telmo Reserves
۲
۲
CA Atlanta Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Ireland
U20 League
Bohemians Dublin U20
۲
۱
UCD U20
Finished
۲۱:۴۵
Cork City U20
۰
۲
Wexford FC U20
Finished
۲۱:۴۵
Treaty United FC U20
۲
۰
Cobh Ramblers U20
Finished
۲۱:۴۵
Ecuador
Serie B
San Antonio FC Cotacachi
۰
۰
Cuniburo
inprogress
۲۳:۳۰
Finland
Kolmonen
SC Zulimanit
۲
۲
Kings SC Kuopio
Finished
۲۰:۱۵
VPS Akatemia
۶
۰
SIF
Finished
۲۰:۰۰
Peka
۴
۰
IPS Edustus
Finished
۱۹:۳۰
FC Haka Juniors
۶
۲
PP-70
Finished
۱۹:۳۰
VPV Pallo-Veikot
۲
۰
Narpes Kraft II
Finished
۱۹:۴۵
Argentina
U20 Championship
Excursionistas U20
۶
۲
Argentino Merlo U20
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Fraser Park
۰
۲
Mounties Wanderers
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Quilmes Atletico Club
۱
۲
San Martin Tucuman
Finished
۰۲:۴۰
Uruguay
Reserve League
Montevideo City Torque Reserve
۳
۰
CA River Plate Montevideo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
JyPK (W)
۱
۲
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Cearense U20
Cariri FC U20
۰
۰
Crato EC CE U20
Finished
۲۱:۳۰
Myanmar
National League 2
Kachin United FC
۱
۱
Yarmanya United
Finished
۱۲:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Mauritania U20
۱
۱
Valencia U20
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Gaucho 2
EC Pelotas
۰
۰
Inter de Santa Maria
Finished
۰۲:۳۰
Passo Fundo
-
-
Monsoon FC
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Cali
۱
۰
Alianza Valledupar
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Pereira
۱
۱
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Playford City Patriots Reserves
۱
۴
West Adelaide Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Paraguay
Championship Women
Sol de America (W)
۰
۶
Cerro Porteno (W)
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Tampere United
۶
۲
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Regional League
C.U.N.E.
۱
۱
Don Orione
inprogress
۲۲:۰۰
CA Villa Alvear
۱
۱
Resistencia Central
inprogress
۲۲:۰۰
World
Friendly Club Matches Women
Alajuelense (W)
۰
۰
Alianza FC (W)
inprogress
۲۳:۳۰
Xinabajul (W)
۳
۲
Sagitun Girlz (W)
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Mount Gravatt Hawks
۰
۰
Springfield United
Cancelled
۱۴:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید
تیم بت بال نود